Ξύπνα επιτέλους και πάρε τη ζωή στα χέρια σου. Σήκωσε το κεφάλι και πέτα από την πλάτη σου τους κηφήνες. Τινάξου δυνατά και θυμήσου…
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ΑΠΛΑ,TEΛEIO……….
Δεν Παραιτήθηκα
====
Λούκας Γιώρκας – Για Την Ελλάδα
“Πώς να γουστάρω ένα γκρίζο ουρανό αφού έχω μάθει να κυλιεμαι στη λιακάδα,εγώ γεννήθηκα,μεγάλωσα και ζω για την Ελλάδα”
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΔΑ,ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ💙💙🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷
Καλημέρα πολύ δυνατό το μουσικό κομμάτι και ολόκληρο το βίντεο
Πάρε τη Ζωή στα δύο σου χέρια. Τις γροθιές σου χτυπά στα μαχαίρια. Θα έφευγαν τα σύννεφα ΦΑΝΤΆΣΟΥ!!! αν κουνούσε λίγο τα φτερά σου. Λες; για φαντάσου.. Πολύ ωραίο βίντεο. (Παλαιά σκεφτόμουν, ότι δε γεννήθηκα, να γίνω ο Superman, ούτε η Cat woman). Tο ήλιο ήθελα να χαρώ και τα όμορφα της ζωής. Φαντάσου.!! Γειά σας.