“Πήγαιναν οι τραυματιοφορείς προγραμματισμένα να τους πάρουν για διασωλήνωση, τους έβρισκαν μία χαρά, χωρίς οξυγόνα χωρίς τίποτα, να μιλάνε πολλοί από αυτούς στους συγγενείς τους, έτοιμοι να πάνε στο σπίτι τους ,
και παρ’ όλα αυτά οι διασωληνώσεις γίνονταν”…
ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΙΩΞΕΙΣ, ΑΝΑΚΡΙΣΕΙΣ, ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ,
ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Η ΦΥΛΑΚΗ ,
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ…
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Έρχονται Αντωνιάδη…από την Κίνα…με καμηλα…κουτσή…χαχαχαχαχ το μόνο αποτέλεσμα που έχεις φέρει είναι να χεις φτιάξει στρατό παλαμάκηδων και προβάτων…ίσως αυτός να ήταν και ο σκοπός απ την αρχή για να μη ξυπνήσουν…και σε 10 χρόνια τα ίδια θα λες έρχονται μηνυσειιιςςςς…και θα χειροκροταει το κοπαδι…ναιιιι μηνύσεις χαχαχαχα
Τα λόγια τα παίρνει ο αέρας ,τα γραπτά μένουν.. Μέσα σε ένα διεφθαρμένο δικαστικό σύστημα προσπαθεί να αναδείξει την σαπιλα και την γάγγραινα που μας έχει φάει και ψάχνει μήπως υπάρχει κάποιο υγιές κομμάτι..Ναι είναι σημαντικές οι μυνησεις ,αποκαλύπτουν καταστάσεις και πρόσωπα.. Οφείλουμε όλοι να υπερασπιζόμαστε το σύνταγμα,το δίκαιο,την αλήθεια, μπορεί να χάσει, μπορεί να χάσουμε αλλά στο μέλλον κανείς δεν μπορεί να ξέρει τι ήταν αυτό που θα έπρεπε να κάνω την κατάλληλη στιγμή και το έκανα..
ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΚΤΟΝΙΕΣ ΔΙΕΘΝΩΣ.ΟΛΑ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ…ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΡΑΤΟΔΙΚΕΙΑ ΚΛΠ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΛΕΠΡΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ…ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ..ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ.H TIΜΩΡΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΙ Η ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ….
Μας είπαν τα σχέδιά τους. ΠΟΙΟΣ ΑΚΟΥΣΕ???
ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ?ΤΟΝ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΑΗ? ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ Η ΓΚΛΑΒΑ ΣΑΣ? ΠΟΛΥ ΑΡΛΕΚΙΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΒΗΣΗ Ο ΗΛΙΟΣ.