Ενας φιλος μου εστειλε αυτο το βιντεο….
Ειναι η γνωστη εθιμοτυπικη φιεστα των ημερων στην Αμερικη
Ο προεδρος(ειναι?) μαζι με τη γυναικα του στο Λευκο Οικο(ειναι?)
δινει την εναρξη για την φιεστα
Αυτο που με ρωτησε λοιπον ειναι γιατι η σφραγιδα του προεδρου ειναι θωλη…
Μπηκα στο επισημο twitter των Δημοκρατικων και ειναι ακριβως ετσι…
Νομιζω οτι ξερω γιατι…
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Τι Συμβολίζει ο Λαγός, ως εθιμοτυπική μορφή το Πάσχα; Και στην Ελλάς έχουμε Σοκολατένιους Λαγούς.. Και όχι μόνο… Μήπως γιορτάζουν τα ανθεστηρια, στις ΗΠΑ; Είχε πολύ κόσμο κάτω απ το ακριβοθωρητο παραθύρο του προέδρου Μπαιντεν?? Γιατί το έμβλημα είναι θολό; Και άλλες λεπτομέρειες, στα άρθρα που θα ακολουθησουν..Αστειευομαι. Γειά σας Καλή Συνέχεια…
.
και καπου στο χολιγουντ ακομα γελανε με τον κλοουν!!