23:04 - 10/04/2023
Μιας και παμε στο σεναριο Γατα και πεπρωμενο ..να σας θυμισω !
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Μην γινεται κυνηγοι γατων , μην κυνηγησετε μαγισσες σας παρακαλω , υπαρχει ενα οριο ανοχης που μπορουμε να εχουμε ολοι μας πανω στην βλακεια …μην γινετε οι απολυτοι βλακες τους ΞΑΝΑ !
Αρθρο μου απο το 2020 …
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2023/04/Screenshot_5-7.png)
Stranger…
Σχετικά με Stranger
Μετά από την πρώτη πτώση στα 3 μου έτη από μια αντίκα κούνια της γιαγιάς δημιούργησα τα πρώτα μου κενά ! Στην πορεία ένα ατύχημα με ένα ποδήλατο, όπου σε μια κατηφόρα βουνού, συνάντησα ένα γέρικο πλάτανο με το κεφάλι,η συνάντηση αυτή με έφερε στην κατάσταση της μόνιμης Νιρβάνας που βρίσκομαι σημερα!Οι φίλοι μου μου λένε ότι κάπου κάπου ξυπνάω μέσα από τον λήθαργο μου και αρχίζω και γράφω ..η μιλάω σε ένα μικρόφωνο… δεν έχω καλους φίλους το γνωρίζω…από παιδί με κοροϊδεύουν!
Δείτε όλα τα άρθρα του/της Stranger →
Δεν θα τους βγει θα τους κοπεί ο βήχας ως εδώ ήτανε αρκετά έχουν κάνει…
ΑΙΛΟΥΡΟΕΙΔΗ ΜΕ ΚΟΡΩΝΟΙΟ=1943
Η ΑΛΩΣΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ=1943
Στον 2ο παγκοσμιο πολεμο καποιοι ετρωγαν γατες για να επιβιωσουν. Στον 3ο μαλλον θα ειναι ακαταλληλες για βρωση…
https://www.tsitsosthecat.gr/leningrand-cats/
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΣΠΑΣΕ ΠΑΝΩΛΗ
μια λέξη που περασε στο ασυνείδητο των κυνηγών: ασυμπτωματικότητα. Και ολο βασιστηκε στο test που ως καθαρή λέξη ειναι δοκιμή/έλεγχος. Ισως ειναι ένα foot in the door για τα διαφορα που θα “κολλουν” τα ζωα απο ανθυρώπους και το αντιστροφο..Ο μπουρλά θα ξερει.. ειναι κτηνιατρος..