Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Και όλες οι ειδήσεις της εβδομάδας.
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Εαν γινει προεδρος ο αντιεισαγγελεας[αυτος που καθισε ςτο σκαμνι τον Παπακωνσταντινου]πιστευω οτι θα παρουν πιο πολυ μπαγιοκο καθ’οτι ο Κασιδας ειναι περισσοτερο για την καστα των ουγκ.Και εαν εχουν εναν μετριοπαθη λογο,ακομη καλυτερα.
Δεν καταλαβαν τιποτα απο το τι παιζει με τον κασιδιαρη τα παιδια που κανουν εκπομπη.
Εβαλαν εναν συστημικο εισαγγελεα κολλητο της ντορας και του μαρινακη στο κομμα και δεν καταλαβαινουν οτι ο κασιδιαρης ειναι γραναζι του συστηματος καραμπινατο.
όποιος κατηγορεί τον πολιτικό κρατούμενο Κασιδιάρη για συστηματικότητα είναι ή βλάκας ή βαλτός ή και τα δυο μαζί, ο μικρός χορεύει το πανικόβλητο διεθνιστικό σύστημα καρσιλαμά και παίζει σκάκι πεμπτοδιαστατο, είναι και κυβερνήτης και στρατηγός!
Η ομιλία τό 1967 τού Myron Fagan (Μύρων Φάγκαν).
Ολοι οι Έλληνες πρεπει να το δουν, για να μπορέσουν να κατανοήσουν,ποιος τελικα ειναι ο πραγματικός εχθρός μας καί με τι ανήθικα μεσα μας πολεμούν.
Η ομιλία τό 1967 τού Myron Fagan (Μύρων Φάγκαν).
Ολοι οι Έλληνες πρεπει να το δουν, για να μπορέσουν να κατανοήσουν,ποιος τελικα ειναι ο πραγματικός εχθρός μας καί με τι ανήθικα μεσα μας πολεμούν.