Σας παρακαλω μην πειτε την αστεια πλεον δικαιολογια οτι τωρα τα βλεπουμε η οτι εχει αυξηθει ο πλυθησμος και αλλα κουραφεξαλα ..ειχαμε ιντερνετ και τηλεοραση και το 2019 -18-17 … Πειτε μας λοιπον γιατι πεφτουν σαν της μυγες οι συνανθρωποι μας !
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
DON’T LET THEM GET AWAY WITH IT; MISTAKES WERE NOT MADE, DR. TESS LAWRIE
https://www.bitchute.com/video/9Jvzralxidz9/
Καλημέρα. Για έχουν Τυφλή εμπιστοσύνη στην Επιστήμη.. Των δηλητηριων, και επειδή όπως είπε ο Φιλόσοφος Νοοοα, Χαράρι, οι άνθρωποι δεν χρειάζονται πια στη Ν. Τάξη Πραγμάτων. Για τον δε Β. Gates, καλό είναι να μειωθεί κατά 500εκ.?ο πληθυσμός.. Για τι έχουν σκλάβους όσους τόσους.!Καλημερα γειά σας. Ευχαριστώ.
ΜΠΟΛΙΤΙΔΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1ον) Πέφτουν σαν τις μύγες γιατί αυτό είναι η “μοίρα” που διάλεξαν… Είναι απλό… Η επιλογή ήταν ή το κάνω ή δεν το κάνω… Δεν υπάρχει δικαιολογία…
2ον) Το κακό είναι ότι όλο αυτό το οργάνωσαν κάποιοι εγκληματίες με τα ζόμπι συνεργούς από κάτω και όλοι αυτοί θα ζουν και θα κυκλοφορούν ελεύθεροι μέχρι να τους πάρει ο χάρος… Τραγικό… Αμήν!!!