Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Είναι και δική σας η ευθύνη…
@stranger471111 #prosperity #mlm #soupermarket #internetmarketing ♬ πρωτότυπος ήχος – Nikolaos Gonos
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Συγχαρητήρια που το προσπαθήτε ακόμη. Αναρωτιέμαι γιατί δεν προβάλλεται σε άλλα εξωσυστημικα μέσα η προσπάθεια αυτή; Τι να πω; Ελπίζω να καταλάβουμε ότι η Επανάσταση της κατσαρόλας στους Δρόμους δεν περνά.. Και τελικά ο Ζωζον εαυτό σωθητω.. Καλή Συνέχεια στην προσπάθεια σας. Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
Προτιμώ το “ο λαός σώζει τον λαό” ή και το “ο σωζον τον συνάνθρωπο σωθητω” Γιατί ο λόγος που είμαστε εδώ που είμαστε σήμερα είναι γιατί τόσα χρόνια επικρατεί ο εγωισμός στο “ο σωζον εαυτό σωθητω” και η ζήλια στο “να πεθάνει η κατσίκα του γείτονα”. Ας βοηθήσουμε λοιπόν τους άλλους 10 κι ας μη σωθούμε εμείς δεν πειράζει. Άλλωστε δεν τελειώνει η ζωή εδώ έχει Κιαλλο μετααα 😅
Σώζων*
Πολύ ωραίο το Σχόλιο σας. Κι ευχαριστώ για τη Διόρθωση. Γειά σας και Καλή Δύναμη στον Αγώνα σας τον Καλό.