ΕΙΣΑΓΓΕΛΑΤΕ…ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ;;; ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ 4Η
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Το τρολαρισμα στα ζόμπι δεν έχει όρια… Και ο “ύπνος του δικαίου” συνεχίζετε…. Χαχαχαχαχα!!!!!! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Sucharit Bhakdi -όλα τα παιδικά εμβόλια θα αντικατασταθούν άμεσα από εμβόλια τεχνολογίας mRNA
https://rumble.com/v19j351-sucharit-bhakdi-mrna.html
Δρ. Ρασίντ Μπουτάρ: Προειδοποίηση για τους εμβολιασμένους, έχετε ήδη μέσα σας την επόμενη πανδημία.
https://www.bitchute.com/video/ZJ0iMO8FayMm/
ΓΙ`ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΦΟΛΑ
Για να δω τώρα εσάς τους γονείς τι θα κάνετε;θα τα καταδικασετε τα παιδιά σας;θα το παίξετε 50-50;και αν σου κάτσει ;τι θα πεις;έτυχε δεν βαριέσαι πάμε για το επόμενο;προστατέψτε τις ζωές των παιδιών σας..και ένα τελευταίο..μην ξεχνάτε..το παιδί δεν είναι ιδιοκτησία σας ..δεν σας ανήκει
Για τον κ. Ευαγγελάτο.
Είστε σίγουροι ότι τα έκανε;
ΚΑΚΟΓΕΡΑΣΜΕΝΟΣ…..ΠΑΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ……ΣΥΝΕΡΓΟΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ….