Αναλυτικά η αιχμηρή του ανάρτηση :
«Δεν συνηθίζω να σχολιάζω άλλους γιατί χάνω δουλειά με τον εαυτό μου, καθώς και χάνω χρόνο σε πιο σοβαρά θέματα. Θα κάνω μια εξαίρεση.
Ο κ. Καπουτζίδης μου είναι πολύ συμπαθής και θέλω να πιστεύω (και για ευνόητους προσωπικούς) λόγους ότι είμαι αντιρατσιστής ως εκεί που δεν πάει και σέβομαι την μοναδικότητα του καθενός.
Αν με καλέσουν όμως να σχολιάσω ένα αγώνα μπάσκετ θα σχολιάσω τον αγώνα μπάσκετ και θα μείνω σε αυτό.
Επίσης ποτέ δεν αυτοπροσδιοριζόμαστε με τους όρους έξυπνοι η πετυχημένοι. Υπάρχει κόσμος πχ που γεννήθηκε με νοητική στέρηση και δεν έχει αυτή την ευκαιρία».
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
όταν προβάλεις προς τα έξω τη διαφορετικότητα σου είναι για να επιβεβαιωσεις το απιστευτο κομπλεξ σου. Αν το έχεις ξεπεράσει δε σε νοιαζει, αλλιώς ρίχνεις φως πάνω του σε κάθε ευκαιρία…