ΠΑΤΈΡΑΣ #έθαψε το γιό του #γαμπρό. Πέθανε από έμφραγμα του μυοκαρδίου. Έιχε κάνει τα ΕΜΒΌΛΙΟ της PFIZER BIONTECH
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Λυπάμαι πολύ καλέ μου κύριε.σε αντιλαμβάνομαι πλήρως.ειμαι και εγώ γονιδιακά θρομβοφιλος.ετεροζυγα θετικός Leiden συν άλλους δύο παράγοντες.εχω θρομβωσει δύο φορές και είμαι με αντιπηκτική αγωγή,εφ ορου ζωής.μακρια από το δηλητήριο…ο γιος σου θα είναι περήφανος για ότι έκανες.κουραγιο…οσο γίνεται.ξερω,δεν είναι αυτή η σειρά.οχι,να θάβουν γονείς τα παιδιά τους….
γιατι φοραει μασκα, εελεεεοοοςςς
Καλημέρα αδέλφια
Συλλυπητήρια σε έναν πατέρα που αρχίζει να νιώθει ότι εξαπατήθηκε.
Είναι πιο εύκολο να εξαπατήσεις κάποιον απο τον να τον πείσεις ότι την πάτησε..
Ας κάνουμε μιά προσευχή για όλους τους χαμένους για το τίποτα , για όλους όσους είναι στο χείλος .
Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτε άλλο.
Ο καθένας πλέον είναι μόνος του απέναντι στο θηρίο της εποχής.
Προσευχή και υπομονή ..
ΘΑ τελειώσει κι αυτό , όμως θα χρειαστούμε δύναμη για αυτό που θα βιώσουμε.
Η ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΑ …ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΦΘΑΝΕΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ……ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ…ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙΤΕ……….ΘΕΡΜΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ