Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Περπατα μαζι μου απο εδω https://yourfitway.com/l38Z91
Η ομαδα ολη ειναι εδω https://t.me/+pXVtQqrh3lpmMjNk
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Καλη Χρονιά και …καλημέρα Νίκο! Με λένε Δημήτρη Μεϊμάρη, σε παρακαλουθώ συστηματικά πλέον, τα τελευταυαία 6 χρόνια. Βέβαια, σε προσκλήσεις που έχεις κάνει στο παρελθόν, όπως και τώρα), σε δράσεις ή σε διάφορα πράγματα που έχεις προτείνει είμαι λίαν επιεικώς …α-συμμετοχικός!
Παρ’ όλα αυτά όμως, θα ήθελα να επικοινωνήσουμε στο email που σου στέλνω, γιατί αυτά που θα ήθελα να σου πω, δεν χωρούν μέσα στο πεδίο αυτού του email…
Να’ σαι, και πάλι Καλή Χρονιά, Χρόνια Πολλά!
Στειλτε μου εμαιλ στο katohika@gmail.com