Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
TO LINK ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ , ΔΙΑΜΟΙΡΑΣΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ
https://katohika.gr/therapeia-eks-apostaseos/
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Εξ αποστασεως ειναι εφικτο να θεραπευσεις αλλα θα πρεπει ο ιδιος να εχεις υψηλοτερα επιπεδα θετικης ενεργειας απο αυτον που θα θεραπευσεις.
Η ενεργεια δηλαδη που θα μπει στο συγκεκριμμενο ατομο θα θρεψει το αστρικο σωμα και θα βοηθησει στο υψιλοτερο επιπεδο ενεργειας και μεγαλυτερης θετικοτητας και μειωσης του φοβου και δια την μεθοδο πλασεμπο η θετικοτητα θα μπορει να θεραπευσει και το σωμα.
Ειναι σιγουρα εφικτο αυτο υπο προυποθεσεις ομως.
Thomas G. HIERONYMOUS Eloptic Energy
Δες και αυτο.Ειδικα το τελευτεο κομματι του αρθρου που ξερω οτι δουλευη επειδη το εχω κανη.
http://www.rexresearch.com/hieronym/1hieron.htm
Καλημερα αγαπητοι,
Θέλει πολυ συζήτηση το θέμα,εν ολίγοις δουλεύει καλύτερα οταν η ενέργεια ειναι επικεντρωμένη σε ενα προβλημα και δεν στελνεται γενικως΄, επίσης αυτός που ασχολείται δεν πρεπει να ξεχνάει να γεμίζει τις μπαταριες του, ο νοών νοείτω!!!!