Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ο Σ.Δαμιανιδης προσκαλεί τον S.Bhakdi και μιλάει σαν να αναμεταδιδει ποδοσφαιρικο αγωνα, πραγμα παραδεκτο. Διορθωνει την “μεταφράστρια” και δεν είναι η πρώτη φορά.
Έχει ξαναγίνει με τον ίδιο καλεσμένο κι αλλη φορα. Παιζει και ο ίδιος τον “μεταφραστη”, λογω κεκτημενης ταχυτητας και όπου χρείαζεται.. Γενικα ένα χάος, με την φωνή του Στέφανου να χτυπάει σαν Γκογκ στα αυτιά μου.κριμα, αλλά απόλαυσα τον Βhakdi σε ξενόγλωσσα βίντεο.
@ Άννη, συμφωνώ. Έχει κάπως βελτιωθεί ο Στέφανος σε σχέση με την προηγούμενη συνέντευξη που του πήρε, αλλά εξακολουθεί να πετάγεται καμιά φορά και να του απευθύνει ερωτήσεις στα αγγλικά, που παραμένουν αμετάφραστες για τους ακροατές, και άλλες φορές πετάγεται πάλι προτού ολοκληρώσει η κυρία τη μετάφραση. Γενικά… μπάχαλο. Αναρωτιέμαι – δεν του τα λέει κανείς;
Προφανώς και κανεις δεν του λέει τιποτα. Αντιθετα δικαιολογούν “μέσα τους” οι ακροατές και υπόλοιποι συναδελφοι του,όλο το άγχος- αγωνια που βγαίνει στην ομιλία του Στέφανου. Αυτό, λόγω του ότι η ολη κορονοκατάσταση ασκεί πίεση σε όλα τα επίπεδα, δεν πάει άλλο, πρέπει να βγει η αλήθεια προς τα έξω κλπ κλπ Δεν διαφωνώ καθόλου, αλλά ας άφησει τον όχι fake Ειδικό στο θέμα, να ακουστεί!Εκτός αν θέλει να ακούει μόνο τον εαυτό του και τα “καλα” αγγλικα του