Στο καναλι επικοινωνιας μας για 4 συνεχομενη μερα θα μιλησουμε για το εγχειρημα Φοινιξ , η κουβεντα θα ειναι πλεον πανω στο θεμα της οργανωσης και σε τροπους λειτουργιας!
Το καναλι ειναι εδω Ελλας ποτε δεν πεθαινει
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Επειδη εργαζομαι απο τις 17.00 εως και την 01.00 το βραδυ δεν μπορω να συμμετεχω
Υπαρχει καποιος αλλος τροπος για καποιους απο εμας που δεν δυναμεθα;
Μπες φβ.. Crypto Advanced Greece.. ο βασικος διαχειριστης λεγεται john aslanis.. φαινεται καλος και βοηθαει κοσμο να βγαλει μεροκαματο.. αν επιχειρησεις να ξαναφτιαξεις κρυπτο ελληνικο αυτς θα ειναι πολυ καλη βαση και δειχνει ξηγημενος.. ψαξτο λιγο.. κοψε το σχολιο μη βγει δημοσιο..