Θα μας παρουν και τις καλτσες …
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Βέβαια μπορεί για τους στενούς συγγενείς να τρέξουμε και να μην αποδεχθούμε μια κληρονομιά με χρέη, αλλά από δεύτερα και τρίτα ξαδέρφια ή θείους και θείες που δεν γνωρίζουμε καν την ύπαρξή τους μπορεί να μας έρθει κατακέφαλα ένα χρέος και να χάσουμε τα πάντα που αποκτήσαμε με την δουλειά μας και τον ιδρώτα μας! Κλέφτες και απατεώνες που τους υμνούν τα ζώα που τους ψήφισαν!
Δικαιωνεται ο ΚΟΣΜΑΣ Ο ΑΙΤΩΛΟΣ
Τα μεγάλα κόμματα ΝΔ ΠΑΣΟΚ χρωστανε πάρα πολλά εκατομμύρια αλλά κανένας κουλης και καμιά Φώφη δεν δίνει δεκάρα αλλά σε εμάς που χρωστάμε 500 η 1000 ευρό σε φόρους μας τα τοκιζουν τελικά μήπως πρέπει να σταματήσουμε να πληρώνουμε τους φόρους όλοι όμως μέχρι να πληρώσουν και αυτοί; και να πληρώσουν από την δική τους τσέπη όχι από τους φόρους μας
ιβ) Ως «πρόσωπα συνδεδεμένα με τον οφειλέτη» νοούνται:
ιβα) όταν ο οφειλέτης είναι φυσικό πρόσωπο, οι σύζυγοι ή συμβίοι, οι συγγενείς εξ αίματος ή εξ αγχιστείας μέχρι δευτέρου βαθμού, καθώς και τα νομικά πρόσωπα που ελέγχονται από τον οφειλέτη,
ιββ) όταν ο οφειλέτης είναι νομικό πρόσωπο, τα φυσικά ή νομικά πρόσωπα που ελέγχουν το νομικό πρόσωπο του οφειλέτη, καθώς και οι σύζυγοι ή συμβίοι και οι συγγενείς εξ αίματος ή εξ αγχιστείας μέχρι του δευτέρου βαθμού των ανωτέρω φυσικών προσώπων.
ΣΥΓΓΕΝΕΙΕΣ
Α’ βαθμού:
(κατιόντες – ανιόντες) γονείς, παιδιά
(εξ αγχιστείας) ο σύζυγος, η σύζυγος, πεθερός, πεθερά
Β’ βαθμού:
(κατιόντες – ανιόντες) παππούδες, γιαγιάδες, εγγόνια
(εξ αγχιστείας) γαμπρός, νύφη, κουνιάδος, κουνιάδα (γυναικάδελφοι)
(εκ πλαγίου) αδέρφια
ΚΟΙΝΩΣ ΤΗΝ ΒΑΨΑΜΕ!!
Το υπερμνημονιο γραφει ολα οσα γινονται. Δυστυχως……και απορουσα…πώς αραγε θα το κανουν;;; σκεπτομουν…. εν ονοματι ενος ιου, ψηφιζουν ΤΟΥΣ νομους. Νικολα νασαι καλα για το ταρακουνημα που μας κανεις.
δεν μας λενε ποιος υπογραφει το αρθρο και το βιντεο
αγαπητε αρθρογαφε σε παρακολουθω χρονια, εχω μια απορια, πως ενοεις θα μας παρουν και τις καλτσες , αν ακομα και δεν εχεις συνηπογραψεις ως εγγυητης και αποδεδειγμενα δεν ειχες ποτε καμμια συνναλαγη μονο που σε βαφτιζει συνδεδεμενο με τον ωφειλετη αυθερετα μπαινει και σου περνει τα περιουσιακα στοιχεια, πες μου σε παρακαλω απο που το βγαζεις αυτο.
Διαβαστε τον νομο