Ο ένας πάνω στον άλλο οι «επενδυτές» ή με τη μάσκα στο πιγούνι ή χωρίς καθόλου μάσκα! Βγάλτε συμπεράσματα!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Δεν τα πειράζουν ποτέ τα εργαλεία τους όσο τα χρειαζωντε.
Άλλωστε γιατί να βάλουν μάσκα?
Επειδή βάζουν οι ηλίθιοι νεοέλληνες?
Αυτοί δεν έχουν να φοβηθούν πρόστιμα και άλλες τέτοιες μπούρδες.
Βέβαια ούτε οι Έλληνες έχουν να φοβηθούν αφού αν είχαν μυαλό θα σταματούσαν να πληρώνουν όλοι οποιοδήποτε άδικο παράνομο εννιά πρόστιμα και έτσι απλά θα έπεφτε ο νόμος αυτός.
Αλλά όταν είσαι ένα φοβισμένο τίποτα υποχοιριο κάθε απατεώνα δεν έχεις το μυαλό και την λογική να καταλάβεις ακόμα και τα πιο απ