Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
..αποψη μου ειναι οτι στο πληστον του παγκοσμιου πληθυσμου το σχεδιο δεν θα περασει..η θα ειναι στατιστικα τετοια τα νουμερα που θα θεωρηθει αποτυχια…η να το πω σωστοτερα θα μας αφησουν να νομιζουμε οτι απετυχαν…εκεινο που φοβαμαι ειναι το μετα και αυτο γιατι μπορει να επανελθουμε στην κανονικοτητα ΣΧΕΔΟΝ οπως πριν αλλα αυτο θα ειναι παγιδα γιατι μπορει οι μασκες και τα εμβολια να φυγουν αλλα ο ιος θα μεινει ετσι τα ντρον και οι περιπολιες της αστυνομιας καθως και οι απαγορευσεις των συγκεντρωσεων θα παραμεινουν με την δικαιολογια οτι ναι μεν χαλαρωσαμε τα μετρα αλλα ορισμενα [που θα βαφτισουν ΒΑΣΙΚΑ για την ασφαλεια της υγειας και της κοινωνιας] πρεπει να τηρουνται θα πουν δλδ οτι ναι καταλαβαμε οτι υπερβαλαμε αλλα το πλησιμο των χεριων η καθημερινη υγειηνη οι μεγαλες συγκεντρωσεις και οι αποστασεις με ατομα αγνωστα σε μας πρεπει να τηρουνται..αυτο το “εργο”εχει παιχτει δυο φορες στο παρελθον οχι σαν σεναριο αλλα σαν αποτελεσμα [καμπη στην κοινωνια συμφωνα με το σχεδιο] και οι δυο εχουν αποτελεσει καμπες [γι αυτο αλωστε δημιουργηθηκαν να “παιχτουν”] στην κοινωνια και την υλικοπνευματικη εξεληξη μας…
οποιος τις θυμαται …χαιρεται…οι υπολυποι ψαχνονται!!!!