Η καταγγελία εστάλη στις σελίδες μου στο facebook.
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ΠΟΙΟΣ ΕΒΑΛΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ; ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ.
ΟΧΙ “ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΧΑΡΔΑΛΙΑ”…. ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΛΛΗΝΑ ΠΟΥ ΠΑΣ ΣΚΥΦΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΟ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΟ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ;;;
ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΟΔΗΓΕΙ ΜΕ ΜΑΣΚΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΖΑΜΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΕΥΚΟΦΥΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΣΚΥΛΙ.
ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΒΑΘΙΩΤΗΣ. ΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΣΚΥΨΑΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑΝ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΦΟΡΑ. Ο ΘΗΡΙΟΔΑΜΑΣΤΗΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ. ΚΑΙ ΟΧΙ, ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΑΠΑΤΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΛΥΠΗΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΙΣ ΒΟΥΡΔΟΥΛΙΕΣ.
ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΠΤΩΣΕΩΣ.
ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΟ… Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΔΑΛΙΑ, ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΙΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙ, ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΕΙ. ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΜΟΝΟ.
ΑΛΛΙΩΣ, ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΣ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΙΣΤΗΣ.