Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Βγαίνει μας λένε ο Μπάιντεν, νοθεία λέει ο Τρομπέτας. Τι γίνεται όμως στο βαθύτερο κράτος;
Τα μέσα μαζικής εξημέρωσης προωθούν την εκλογή του Μπάιντεν. Άλλο ένα πιόνι τοποθετημένο στο “μέγιστο” αξίωμα του πλανήτη μας.
Κατά τη διάρκεια της προεκλογικής εκστρατείας είδαμε σε διάφορα μέσα, την αναφορά πως ο Μπάιντεν πάσχει από άνοια, μπέρδευε ονόματα παιδιών του και έλεγε δίαφορα περίεργα και ασύνδετα λόγια.
Παρόλα αυτά τα μεγάλα είδησεογραφικά μέσα τον προωθούσαν σαν αντίπαλο δέος του Τράμπ, παραβλέποντας την ικανότητα του να ηγηθεί, να πάρει αποφάσεις και να ασκήσει τα καθήκοντά του.
Αναρωτιέμαι λοιπόν, γιατί τέτοια εμμονή; Μήπως απλά γιατί έτσι θα είναι ένα απόλυτα ελεγχόμενο πιόνι στα χέρια των επικυρίαρχων, αφού θα καθοδηγείται απόλυτα από ότι του υπαγορεύουν;
Ή ακόμα πιο συνωμοτικά, μήπως έχουν έτσι τη δυνατότητα να οδηγήσουν τις ΗΠΑ σε ένα διαφορετικό ,πιο απολυταρχικό, καθεστός χρησιμοποιώντας τη FEMA, βασισμένοι στη νοητική αδυναμία του Μπάιντεν.
Δεν γνωρίζω ούτε τις διαδικασίες, ούτε είμαι ερευνητής για να το ψάξω.Παραθέτω απλώς τις σκέψεις μου για τους υπόλοιπους ερευνητές να το ψάξουν περαιτέρω.
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Η όλη φάση Trump – Biden είναι ένα καλό θεατράκι μεταξύ τους, έτσι ώστε να φέρουν αναταραχή μεταξύ αριστεράς/δεξιάς και να βγάλουν τον στρατό στους δρόμους, έτσι ώστε να τα γαμησουν όλα (εμβολιασμός, αψιμαχίες, σφαίρες, απομόνωση).
Κουράστηκα να λέω τα γαμημενα αυτονοητα, όλοι οι πολιτικοί τα ίδια αρχιδια γλύφουν, τέλος. Ανοίξτε τον εγκέφαλό σας επιτέλους…
etsi, eides arxi@i na pigainei mono tou?]]
ΝΑΙ τους μοναρχες!!!