Πιείτε διασκεδάστε χορέψτε γελάστε…. Σαν να μην υπάρχει αύριο.
Ετσι κι αλλιώς στη φυλακή που ζούμε το μόνο που μπορεί να μας κρατήσει με υψηλό ηθικό είναι καλή παρέα η χαρά η αγάπη η Ομόνοια μεταξύ μας…
Εύχομαι σε όλους εσάς που γιορτάζετε να έχετε την τύχη σε αυτή τη ζωή να υπάρξετε πραγματικά κάποια στιγμή ξέγνοιαστοι ευτυχισμένοι και ελεύθεροι….
Αφήστε το αύριο να έρθει μόνο του, χωρίς άλλο άγχος χωρίς άλλο φόβο….ότι είναι να συμβεί έχει ήδη συμβεί..
Χαρείτε και χαμογελαστε για όσο καιρο αυτό ακόμα είναι νόμιμο..
Χρόνια πολλά..
Stranger..
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Γιορτάζει και ο Μητσοτάκης; είναι και Μήτσο και Τάκης
Ευχαριστούμε…και στα δικά σας..