Τωρα γιατι νοιωθω οτι απευθυνομαι στο απολυτο κενο δεν το ξερω..!…
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΝ ΙΞΕΡΕΣ ΤΙ ΚΑΛΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΜΕΓΛΑΛΟ ΑΡΙΘΜΟ ΑΝΘΡΩΠΟΝ ….ΔΕΝ ΘΑ ΕΝΙΩΘΕΣ ΚΕΝΟ ….ΑΣ ΓΛΕΝΤΙΣΟΥΜΕ ΦΙΛΕ ΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΟΥΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΑΣ ” ΔΕΙΠΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΑ ΥΛΙΣΙΑ ΠΕΔΙΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ….”ΝΑΣΕ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ !!!
φιλε μου αν ιξερες τι καλο εχισ κανει σε πολλυς ανθρωπουσ δεν θα ενιωθες κενο … θα τα πουμε απο κοντα καποια στιγμη εκτος MATRIX …οταν μαζι θα δειπνησουμε στα υλισια πεδια …!!! νασε παντα καλα ευχαρστο φιλε μου !!!!!
….αν δεν ξερεις γιατι …ειναι γιατι
εχεις βρεθει σε κυκλο σκοτεινο….
υπαρχει και ενα αλλο γιατι
αλλα αυτο το ξερεις καλητερα απο ολους…ο εαυτος σου στο εχει πει….
Μαγεμα η φυσις…
Κι ονειρο στην ομορφια και χαρη..
Παντα ανοιχτα,παντα αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου…..
….ΠΑΝΤΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗς ΨΥΧΗΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ…ΠΑΝΤΑ
Και ίσως μια μέρα εμείς που τόσο αίμα εχυσαμε να μας καθισουν στο σκαμνι γιατί νικησαμε! Νικόλα κάποια φορά σε ρώτησα πως το κάνεις αυτό.. Και μου πες είναι η ενσυναισθηση και όπως είπες και εσύ είμαστε πολλά ρεμαλια εκεί έξω… Είμαστε εδώ!
Μαγεμα η φυσις …
Κι ονειρο στην ομορφια και χαρη..
Παντα ανοιχτα,παντα αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου…..
Απόλυτο κενό! Και αυτό τελικά είναι η μόνη αλήθεια!
Στο κενό ?
Είμαστε πολλοί είμαστε εδώ ,είμαστε μαζί σου.
Εννοείς το κενό των άλλων ;
Η εντύπωση του τίτλου για μένα είναι περισσότερη ειρωνική .
Ρ. .Ν.