Ο ΠΑΤΕΡ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Καταρχάς τονίζω: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΠΑΔΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΟΣ ΟΥΔΕΜΙΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑΣ!!!!
Με εξαίρεση τις θρησκευτικές του πεποιθήσεις, ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ 100%!!!
Πιστεύω σε ατέρμονη Ζωη, στην ΑΤΟΜΙΚΗ ΨΥΧΗ που επιλέγει Τα Ιδανικά Της και ΖΕΙ ΚΑΙ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ!
Ναι, ειμαστε ΟΔΙΤΕΣ και ειναι ανόητο να δενόμαστε με ο,τιδήποτε ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!
Το σχεδιο των Μαύρων Βαμπιρικών ´Οντων ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΩΘΕΙ.
Ο λόγος γι ´αυτό δεν μπορεί να εξηγηθεί εδω…
´Οποιος όμως ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΕΙ, παραμυθιάζεται χοντρά και θα ζήσει ΑΚΡΑΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ!!!!
Ο πάτερ-Κλεομένης είπε την ΜΟΝΗ ΣΤΑΣΗ/ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ που υπάρχει:
ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ;;;;
ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΙΣ “ΘΕΡΜΟΠΥΛΕΣ” ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΣΟΥ;;;;
ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΔΕΙΣ Ο,ΤΙ ΑΓΑΠΑΣ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ, ΝΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ´Η
ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΔΙΔΕΙ;;;;
ΚΑΝΕΝΑ ΟΝ, που μάς υπερβαίνει σε ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ και ΔΥΝΑΜΗ, ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΟΥΣ ΔΕΙΛΟΥΣ ΚΛΑΨΟΜΟΥΝΗΔΕΣ !!!
Παντρεύτηκες και έκανες 1,2,3..5… παιδιά. Τι τα κάνεις? Τα τραβάς από δω και από κει? Χωρίς εργασία σταθερή, πως τα ζεις? Τι τα ταΐζεις? Μάνα εξ ουρανού? Χωρίς σπιτικό και μόρφωση πως τα μεγαλώνεις? Έτσι, χύμα στο κύμα, είναι οι Γύφτοι (αν και αυτοί – αντίθετα από εμάς, που δεν είμαστε γύφτοι – επιβιώνουν γιατί ζουν παρασιτικά της κοινωνίας με επιδόματα και παρανομία). Έτσι λοιπόν να γίνουμε και εμείς? Αυτό το πρότυπο που μας παραθέτεις πάτερ? Πάτερ, θα σε παρακαλέσω να μην παίζεις με τον πόνο μας. Εμάς τους γονείς που πασχίζουμε για το καλό των παιδιών μας μην “μας πατάς στον κάλο”, μην μας φορτώνεις και άλλες έννοιες και άλλα βάσανα, αρκετά έχουμε. Άντε να σώσεις την ψυχή σου και άσε να σώσουμε και εμείς τη δική μας! Ο Κύριος ξέρει τους δούλους του!
O ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΙΠΑΘΗΣ ΚΑΙ ΝΑΡΚΟΜΑΝΗΣ, ΑΥΤΑ ΑΡΚΟΥΝ;