Bhakdi έχω πολύ καλά νέα για σας η επιδημία έχει τελείωση το δεύτερο κύμα της επιδημίας είναι ψεύδος
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
το ότι έχει τελειώσει το γνωρίζουμε. Το θέμα είναι ότι στην Ελλάδα αλλά και σε άλλες χώρες της Ευρώπης πάνε για lockdown….Γιατί άραγε?!
Και εμείς κατά τα άλλα πάμε για ολικό κλείσιμο πάλι…
Ξυπνάτε αδέρφια..μην κάνετε κακό στον εαυτό σας και στα παιδιά σας
Εχει τελειωσει ..παμε για λοκνταουν για να μας καταστρεψουν οικονομικα και υγειακα πληρως ..παντου ..οχι μονο στην Ελλαδα ..γιατι για να μας επιβαουν ευκολοτερα τα εμβολια του Βασιλακη θελουν τα ανθρωποπροβατα τρομοκρατημενα και απελπισμενα[για αυτο συνεχιζουν το ψεμα του κοροιδοιου].Και βεβαια αν και λοκνταουν θα κανουν τα σχολεια ανοιχτα θα τα κρατησουν μεχρι να εμβολιασουν καθε παιδι απακρη σε ακρη σε αυτη την χωρα και να μας τα παρουν σε στρατοπεδα συγκεντρωσης χωρις καν να το ξερουμε εμεις ..ποιο υποκριτες δεν γινεται …