ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΑΡΑ ΦΕΡΓΚΟΥΣΟΝ Η ΠΡΩΗΝ
ΤΟΥ ΑΝΤΡΙΟΥ.
1Η ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 2016
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΑΡΑ ΦΕΡΓΚΟΥΣΟΝ Η ΠΡΩΗΝ
ΤΟΥ ΑΝΤΡΙΟΥ.
1Η ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 2016
3Η ΦΩΤΟ ΠΡΟΣΦΑΤΑ
ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΑΔΡΕΝΟΧΡΩΜΑ
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Ναι θα μπορούσε και δεν έχω λόγο να αμφισβητώ αυτή τη θεωρία περί αδρενοχρώματος ούτε και να την επικροτώ όμως γιατί δεν υπάρχουν σαφείς έστω ενδείξεις, κάτι που να μπορείς να βασιστείς και να στήσεις τη θεωρία, αλλά, σα γυναίκα έχω να σας πω ότι εύκολα τέσσερα χρόνια μετά και αμακιγιάριστη, στην ηλικία αυτή δείχνεις έτσι. Βασικά, η δεύτερη φωτό είναι η καθημερινότητα της σπίτι της, με το νυχτικό και τη ρόμπα. Στην πρώτη, οι ρυτίδες διακρίνονται πολύ καλά κάτω από το μέηκ απ για τις γυναίκες είναι εμφανές τουλάχιστον γιατί ξέρουμε, ενώ δε γελάει, είναι ανέκφραστη, αν γελάσει θα φανούν, στο κούτελο τις καλύπτει (σοφή στυλιστική επιλογή) το καπέλο που σαφώς και το φοράει επίτηδες. Αυτά