Επειδή πλέον αρχίζουν να καταλαβαίνουν όλοι ότι δεν πάει άλλο με τον πολιτισμό της χέστρας και το χεστραγκραμ ο μάγκας που έχει την παραλία έβγαλε την πολυθρόνα που είχε και έβαλε μια ροζ χέστρα….. για να δούμε τώρα θα κάτσουν για φωτό;;
Μπραβο από εμένα στα κότσια του τυπου
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Be the first to comment