Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Τα ασπρόμαυρα πλάνα της δεκαετίας του 1930 τραβηγμένα σχεδόν έναν αιώνα πριν έγιναν έγχρωμα για πρώτη φορά και ζωντανεύουν μπροστά στα μάτια μας τη γενιά που έγραψε το έπος του 40.
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Δεν του γ@μ@ς την χριστιανικη μασονικη σκατοπατριδα του, και την γ@μιολ@ του την μανα και την βασιλισσα παναγια του, και τον π@στη τον καπιταλα στρατοκρατη τραπεζιτη σκατοχριστο του φραγκατου μασονου εσσωτεριστη βασανιστη φτωχων και αθωων ανθρωπων, τον φασιστα τον μεταξα…καλα ειναι εκει στον πατερα του τον αφεντη φασιστα στρατοκρατη τραπεζιτη διαολο…και συ για κει εισαι φασισταριο τσιπαρισμενε αρθρογραφε..
Μανιαδάκη που θέλεις κακομοίρη μου….
Ωραίος. Που εισαι ρε Μανιαδάκη χαχαχα.