Δείτε πώς εμβολιάζεται η πρωθυπουργός Queensland Αυστραλία Annastacia Palaszczuk…
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ας κόψουν το δούλεμα… μονο αυτοί δε θα εμβολιαστούν
ΜΠΟΥΡΔΕΣ, ΤΑΧΑ ΕΜΒΟΛΙΟ, ΤΑΧΑ ΤΣΙΠΑΚΙ, ΟΛΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΗΣ ΑΠΟ ΑΚΡΟΔΕΞΙΟΥς ΚΑΙ ΠΑΛΑΒΟΥΣ. ΚΑΘΙΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ. ΟΙ ΒΛΑΚΕΣ ΣΚΟΡΠΙΣΑΝ ΤΟΝ ΙΟ ΧΩΡΙς ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΜΒΟΛΙΟ; ΠΟΙΟς ΞΕΡΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΚΥΡΙΑ ΑΥΤΗ;
Χα χα χα τι μαλακες ειναι αυτοι οι χαζαροσιωνιστες ρε γαμωτο.
Σιγα μην βαζανε μεσα στο σωματοης ολους αυτους τους καρκινους και τα τοξικα αυτοι που ξερουν.
Κοροιδευουν τους ηλιθιους που δεν ασχολουντε να μαθουν με τι βρωμα εχουμε μπλεξει.
Ετσι ναι! Ετσι να το κανουμε το εμβολιο… Α να χαθουνε, και φοβιζαν τον κοσμο οτι θα τους τρυπουσαν με βελονα!
Εμβόλιο με το καπάκι! Χαχα!