Αμέλεια των υπεύθυνων ή δεν μας βγαίνουν τα νουμεράκια;
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Τη σημερινη μερα ..ιδιαιτερα με αυτο που συμβαινει τωρα με το ολο ”κορονοιο”ψεμα ..δεν ειναι να πατησεις ποδι σε νοσοκομειο..ιδιαιτερα στα Ελληνικα δε ..που ειναι νοσοκομεια-βασανηστηρια ..Μονο σε ιδιωτικους γιατρους και ιδιωτικες κλινικες ..Πληρωνεις τα μαλλιοκεφαλα σου αλλα υγεια>λεφτα
Δυστυχώς ή ευτυχώς η υγεία δεν αγοράζεται.
Κερδίζεται.
Λυπηρή η κατάσταση…κανένα ενδιαφέρον για την γριούλα!!Κατά την γνώμη μου την άφησαν στην μοίρα της!!