Εχουν χασει τα μυαλα τους οι ανθρωποι , ο εγκλεισμος δια της βιας , ο φοβος , η καταπιεση , ο θανατος γυρω τους , η ανασφαλεια για το αυριο και ποσα ακομα συναισθηματα …εχουν οδηγησει τους ανθρωπους του Wuhan να χασουν τα μυαλα τους …!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Παιδια κατι αλλο συμβαινει ! Δεν γινονται αυτα τα πραγματα.. εαν ειναι αληθεια αυτο τοτε οντως προκειται γισ βιοχημικο οπλο και οι ανθρωποι αυτοι εχουν γινει “ζομπι.” Γιαυτο και δεν μιλανε και δεν ανακατευονται ολα τα υπολοιπα κρατη. Και αφηνουν την Κινα να τα βγαλει περα μονη της. Αν πραγματικα ηταν απλως ενας δυσκολος ιος , πιστευω οτι ολοι μαζι θα εβρησκαν την λυση. Ειναι πειραμα που ξεφυγε. Που ειναι οι Ελληνες που ζουν εκει ; λενε οτι στην Κινα τους κοβουν το ιντερνετ για να μην
Επικοινωνουν με τον υπολοιπο κοσμο. Σιγα τωρα που ενω εχουμε ανακαλυψει τα παντα , να μην μπορουμε να ενημερωσουμε χωρις ιντερνετ…πφφφ
Πεθανε η Αλτανη, οποιος δεν την εχει δει ας την γνωρισει.
https://diodotos-k-t.blogspot.com/2020/02/blog-post_84.html
ΕΔΩ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ “ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΧΕΣΤ”. ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΕΙΛΟΙ ΚΑΙ ΑΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΟΙ ΜΠΡΟΣ ΣΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΟΙ ΟΝΟΜΑΖΟΜΕΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΧΕΣΤΗΚΑΝ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ…
ποσο ακομα θα εχουν καραντινα εκει περα;
Να προσευχηθουμε να ερθει καλοκαιρι για καμια 15ρια μερες γιαιτι δε τους βλεπω καλα