JUST WHEN YOU THOUGHT THE KOBE BRYANT STORY COULDN’T GET ANY STRANGER…
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
και τι εγινε που σκοτωθηκε ο τυπος Τους υπολοιπους τους γραφετε στα @@ σας .Άλλαξε κατι στον κοσμο ;Κοψτε τα παραμυθια γιατι βαρεθηκαμε τις μακακιες
Στον ΑΠΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ: Αυτό το λες στους κατοχικούς που ενδιαφέρονται για όλον τον κόσμο; Τα άρθρα για τον κοροναΐό που έχει να κάνει με την ανθρωπότητα συμπεριλαμβανμένης της Ελλάδας, τον σχεδιασμένο παγκόσμίο πόλεμο, το επίσης σχεδιασμένο παγκόσμιο κραχ, την πείνα, την βιαιότητα των λαθρομεταναστών εναντίον των Ελλήνων που έχει σχεδιάσει την εξάλειψη της φυλής μας δεν επαρκεί ως απόδειξη ενδιαφέροντος εκ μέρους των κατοχικών; Δηλαδή μόνο ότι αφορά κάτι σε παγκόσμια κλίμακα πρέπει να ειπωθεί; Σε
Σύνέχεια στον ΑΠΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ: Σε ερευνητικό σάιτ μπήκες. Τι περίμενες, να μην ψάχνουν τα πάντα; Δηλάδή να μην ενδιαφερόμαστε για τις στημένες δολοφονίες της ελίτ στον χώρο του θεάματος και των σπορ! Σου είναι αδιαφορο το γεγονός ότι γίνονται ανθρωποθυσίες; Αν “τρώμε” σαν χάπατα ότι σαβούρα μας “ταίζει” το συστημα χαθήκαμε! Ώφελος μας είναι να ερευνούμε. Οπότε άστοχη η ερώτηση σου. Εκτός κι αν είσαι καινούργιος ή πληρωμένο τρολ. Αλλά αυτά δεν περνάνε σε εμάς!