Φαινεται οτι το φαινομενο του ελεγχου της πληροφοριας ειναι μονιμο μεσα στους αιωνες , …ισως και τοτε να υπηρχαν οι αστυνομοι της σκεψης …μα τι λεω αυτοι δεν εχουν φυγει ποτε στην ιστορια της γης τους ..!
Τι λεει το αλμανακ του τοτε ; Ποσα ηταν τα εκατομυρια του πλυθησμου ;..και που ειναι τα θυματα του ολοκαυτωματος ;…
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Εαν πέσει αυτό το παραβαν με το παραμύθι του ολοκαυτώματος η νέα τάξη πραγμάτων θα έχει χάσει το παιχνίδι που παίζεται σήμερα εις βάρος ολόκληρης της ανθρωπότητας. Σε όλα τα επίπεδα.
Η κρίση των προσφύγων με την Αραβικη ανοιξη και την δημιουργια του ISIS ΕΓΙΝΕ για να καλύψει τον πραγματικό λόγο. ΝΑ ΑΝΟΊΞΕΙ ΤΑ ΣΎΝΟΡΑ ΣΕ ΚΆΘΕ ΚΑΡΥΔΙΆΣ ΚΑΡΎΔΙ.ΏΣΤΕ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΟΎΝ ΕΛΕΎΘΕΡΑ ΟΙ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΙ ΣΤΗΝ ΕΥΤΡΩΠΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΙΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΣΗ ,ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΔΙΑΣΕΙ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ
Το ίδιο συνέβη με τους Εβραίους κατά τη διάρκεια του πολέμου. Αρχησαν τα προγκρομ και να τους στελνουν στα στρατοπεδα
ώστε να φοβηθούν οι Εβραίοι της Ευρώπης ,και να αφήσουν τα πάντα πίσω τους Επρεπε να τους αναγκασουν ωστε με προθυμια να μετακινηθούν από την Ευρώπη στην Παλαιστίνη και να δημιουργήσουν το Ισραήλ .Ποιος Εβραιος αλλιως θα ηθελε να φυγει
με την θεληση του απο το σπιτι του και την χωρα του.Και να παει να ζησει στο πουθενα ,για να εφαρμοσθει το Σιωνιστικο σχεδιο