Βεβηλώνοντας το άγαλμα της πανθρησκείας – Τής Νέας Τάξης του Αντιχρίστου
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ζηλωτες ορθοδοξοι Χριστιανοι ,ομολογητες..Μακαρι ολοι μας να ειχαμε ,το δικο τους αγωνιστικο πνευμα Το εκτρωμα της παγκοσμιοποιησης ,πανθρησκειας ,χτυπαει ηδη την πορτα μας,ζητοντας μετα επιτασεως ως αντιτιμο την πολυτιμη ψυχη μας,εναντι πινακιου φακης..Θα την δωσουμε??Επισπευσε θεε μου τα γεγονοτα να μην προλαβουν!Για το μελλον των παιδιων μας και της Πατριδος!Πατερ Παισιε Πρεσβευε υπερ ημων!
Υπαρχουν ακόμα Έλληνες με κότσια
Kαποιοι αλλοι που εχουν τα ιδια μυαλα με αυτους αλλα απο αλλο μαγαζι, κοβουν κεφαλια και ανατιναζονται. Αυτοι ευτυχως τα βαζουν με αγαλματα.
ΩΡΑΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ … Η ΣΠΙΘΑ ΠΟΥ ΑΝΑΨΑΝ ΘΑ ΓΙΝΗ ΦΩΤΙΑ
ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΣΑΝ ΜΙΑ ΕΚΦΡΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗΣ , ΑΜΑ ΨΑΞΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΒΑΘΕΙΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΕΣΒΕΥΕΙ , ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΦΥΛΑΚΑ ΠΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ,Ε ΤΟΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΘΕΟ ΤΟΥΣ , ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΑ ΚΕΡΑΤΑ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ , ΠΟΣΑ ΑΓΑΛΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΑΝΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΦΑΓΗ ΤΩΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ
Το άγαλμα μοιάζει σαν αυτό με τα πολλά χέρια έξω από το Cern, που είναι ο Ινδός θεός του πολέμου Σίβα ή Κάλι …