Το 19 συνεχιζει σε ολες του της μορφες …με ειδησεις υπαρκτες ,ανυπαρκτες , τεντωμενες και οτι αλλο θες ..>!
Ισως ειναι τα απονερα , ισως να τελειωνει … αλλα αν δουμε εδω και δυο μηνες την συγχρονικοτητα του θα μας πιασει το κεφαλι μας …!
Ο χρονος θα ειναι ο μαρτυρας μας ..!
Stranger…
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Με συγχωρείς για το άσχετο με το άρθρο σου αλλά μόλις πρόσεξα (Γκρέτα Τούνμπεργκ) Friday for future.
F=6 (Έκτο γράμμα στην Αγγλική αλφάβητο). Τυχαίο;
19 θα είναι το άθροισμα των αριθμών της ημερομηνίας κι όχι η ίδια η ημέρα. Άντε βρες την ημερομηνία.
Έκκληση για βοήθεια
http://koukfamily.blogspot.com/2019/09/blog-post_223.html#!/tcmbck
Αγαπημένοι φίλοι και συνάδελφοι, Θέλω να μοιραστώ κάτι μαζί σας.
Μια συνάδελφος, μητέρα ενός παιδιού με ειδικές ανάγκες, διαγνώστηκε με καρκίνο στονεγκέφαλο. Η εγχείρηση θα γίνει σε ένα εξειδικευμένο κέντρο στις ΗΠΑκαι θα κοστίσει 600.000 € Ο ΕΟΠΠΥ αναλαμβάνει το κόστος, με την προϋπόθεση να καταβάλλει η συνάδελφος το 10%, δλδ 60.000 € Η κατάσταση είναι απελπιστική, γιατί ο χρόνο
Εχεις σκεφτει ποτε οτι μπορει να βαζεις σε λειτουργια το “νομο της ελξης”? Οτι οσο το σκεφτεσαι/σκεφτομαστε και το ψαχνεις τοσο θα το βλεπεις συνεχεια μπροστα σου?
Μηπως απλα το βαζεις συχνα στο google και το αναγνωριζει με τον αλγοριθμο του και σου δινει σχετικα αποτελεσματα? Οπως οταν βαζεις μια λεξη στο ψαχτηρι και μετα βλεπεις σε αλλα σαιτ παντου σχετικες διαφημισεις?