Το γεωτρύπανο των Τούρκων ΓΙΑΒΟΥΖ “προσπέρασε” τα μεσάνυχτα το Καστελόριζο πλέοντας προς την Αττάλεια.
Δεν τον συνοδεύουν μόνο σκάφη του τουρκικού ναυτικού. Συνεχώς παρακολουθείται από αέρος από μη επανδρωμένο αεροσκάφος . Απ΄ αυτά που έχουν φτιάξει οι Τούρκοι, μέσω των οποίων κάνουν πολύωρες επιχειρήσεις αναγνώρισης.
militaire.gr
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Από την ιστοσελίδα marine traffic μπορούμε να ξέρουμε ανά πάσα στιγμή τι κάνει το κάθε πλοίο. Το Yavuz έχει φτάσει και είναι σταματημένο στο λιμάνι της Αντάλειας.
Όσο για το Fatih είναι σταματημένο δυτικά της Κύπρου και έχει δίπλα του το SANCAR σε περιοχή εκτός των θαλασσίων οικοπέδων που έχει ορίσει η Κυπριακή Δημοκρατία.
τα έκανε πανω του το μογγολο μετά τις δηλώσεις του Αλέξη!!!!!
Τσίτσα!!!!