Δυστυχία σου Ελλάς με τα τέκνα που γεννάς! Ώ Ελλάς ηρώων χώρα τί γαϊδάρους βγάζεις τώρα;
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Faινεται ο τυπος οτι πληρωμενος μεσοανατολιτης ειναι τη καταγωγη. Σκετος Λωτ που τραμπακουλιαζει …
Ματθαίος 16:27 Διότι μέλλει νὰ ἔλθῃ ὁ Υἱὸς τοῦ ἀνθρώπου μέσα εἰς τὴν δόξαν τοῦ Πατέρα του μαζὶ μὲ τοὺς ἀγγέλους του καὶ τότε θὰ ἀνταμείψῃ καθένα σύμφωνα μὲ ὅ,τι ἔκανε.
«Όταν η ομοφυλοφιλία που υπήρχε στα Σόδομα πληθυνθεί καθ’ υπερβολήν και ξεχυθεί εις τους δρόμους, χωρίς ντροπή, όπως τότε εις τα Σόδομα…, τότε θα γίνει η Δευτέρα του Χριστού Παρουσία… Θα έρθει ο Αντίχριστός…, το «θηρίον»· …και λέγεται «θηρίον» για την αιμοβορίαν του.
Αθ. Μυτιλιναίος
aktines.blogspot.com/2011/06/blog-post_8774.html
Εσύ που θρησκεύεσαι θα πρέπει να ξέρεις καλύτερα τι συμβαίνει. Ξέρεις ποιανού σχέδιο είναι όλα αυτά: https://www.youtube.com/watch?v=nlNtfyV_brQ
Αιώνες το ετοίμαζαν. Αντικαθιστούν σιγά-σιγά τον εν’ θεό γήινο πληθυσμό με υβρίδια (ύβρις προς το Δία) από τεράστιες υπόγειες εγκαταστάσεις γενετικής (ψάξτο και θα δεις…αν ξέρεις να ψάχνεις) ……. τελος πάντων… το θέμα είναι πολύ πιο πάνω από κοινωνικό ή ηθικό…… Ψάξε το και θα με θυμηθείς…. αυτά μπορώ να σου πω.
Το παιδι ειναι αρρωστο ,αφηστε το να ξεβρακωθει,να χαρει την τρελλα του,τους πουστηδες θα φοβηθουμε;
Δεν είναι καθόλου τρελός. Αυτή την εντολή έχει. Γιατί λέτε φοράει την Ελληνική σημαία κι όχι εκείνη με τα χρώματα; Επειδή αυτή πρέπει να κηλιδώσει! Αυτή είναι το εμπόδιο σε όλα. Δεν το έχετε καταλάβει. Το θέμα δεν είναι φυλετικό, είναι εθνικό. Και όχι μόνο….
Εσύ που θρησκεύεσαι θα πρέπει να ξέρεις καλύτερα τι συμβαίνει. Ξέρεις ποιανού σχέδιο είναι όλα αυτά: https://www.youtube.com/watch?v=nlNtfyV_brQ Το λέει από το 18ο ως 22ο δευτερόλεπτο του βίντεο.
Αιώνες το ετοίμαζαν. Αντικαθιστούν σιγά-σιγά τον εν’ θεό γήινο πληθυσμό με υβρίδια (ύβρις προς το Δία) από τεράστιες υπόγειες εγκαταστάσεις γενετικής (ψάξτο και θα δεις…αν ξέρεις να ψάχνεις) ……. τελος πάντων… το θέμα είναι πολύ πιο πάνω από κοινωνικό ή ηθικό…… Ψάξε το και θα με θυμηθείς…. αυτά μπορώ να σου πω.