Και ο Ομπαμα ειναι ψευτης που εξηγει οτι αν δεν ψεκαζανε δεν θα ειχαν να πιουν νερακι στην Καλιφορνια …!
Σαν κατι να μην πηγαινει καλα εε…!
Απο το 3.08 και μετα …
Για ακουστε καλα το βιντεο αυτο…
Αλλα ειναι αστειο εε… στα αστεια το λεει ο προεδρος της Αμερικης ;..
Κατι ξερουν οι “μπατσοι”…!
Stranger…
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Τι να λέμε τώρα.. έτσι κι αλλιώς όλοι μας το φωνάζαμε από το 2010, ότι αυτό το Μπ@@ρδ@λο-σάιτ το πρωτοφτιάξανε αποκλειστικά (80%) για την διάψευση των chemtrails. Kι έπονται οι υπόλοιπες 5% πραγματικά ψευδείς ειδήσεις, και 15% αληθείς κατά της δράσης των νεοταξιτών, που τις παρουσίαζαν ως ψευδείς.
ΚΑΤΙ ΠΟΤΑΜΙΑ….ΚΑΤΙ ΓΡΑΜ….ΚΑΚΗΣ…….ΑΤΟΜΑ….. ΚΛΠ…..
ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ Ο ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΙΛΗΣΕ ΣΕ ΖΩΝΤΑΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΧΕΤΙΚΑ…. ΑΡΧΙΣΕ Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ …..
καλά ρε φίλε σε ποιο σημείο του βίντεο ακριβώς αναφέρει αεροψεκασμούς;
Γεωμηχανικη για να πιει νερακι η καλιφορνια .. τι δεν καταλαβαινεις η τι κανεις οτι δεν καταλαβαινεις ;
Γιατί ρε φίλε αφού δεν αντιλαμβάνεσαι δεν μελετάς πρώτα;
ΑΝΩ ΘΡΩΣΚΩ Vs KATΩ ΒόΣΚΩ ,
2019…. ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΩΒΟΣΚΟΥΝΤΕς ΜΙΜΙΔΙΖΟΝΤΑς… ΑΚΟΜΗ ΚΑΤΙ ΨΕΛΛΙΖΟΥΝ….
ΑΒΑΝΤΙ ΜΑΕΣΤΡΟ !!!