Τι εκανες ρε ..
Ξεχαστηκα και αφησα ανοικτο το καπακι απο την εξαγωγη και βγηκε μπλοκο το ρημαδι…!
Φυγε ρε δεν κανεις για αυτη την δουλεια…
Και τι να κανω ρε αφεντικο …;
Μαγειρας και εσυ το φελεκι μου … πηξαμε στους μαγειρες ..!
Stranger,…
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Χαχαχαχα ? άρε Νίκο……που σαι ακόμα φίλε….
αυτο το σχεδιο που σχηματιστηκε ειναι εντος ή εκτος ελλαδος?
κουλο και απιστευτο!!! τελικά δεν πρόκειται να βρει…κανένας δεν του κάνει..
ΠΑΝΩΣΕΝΤΟΝΟ
Που γυρίστηκε αυτο το βιντεο? Μιλαμε για ορθη γωνια, και ομοιομορφο στρωμα νεφους!
TAΞΗ ΚΑΙ ΗΘΙΚΗ
Αμβλείς
2301
3794/8
4815/4
5926/6295
8″”
7
5″
3′
υποθετω ο μονος τροπος να γινει αυτο εφοσον το βιντεο ειναι αληθινο..
ειναι με εκπομπη-προβολη καποιου ειδους ακτινοβολιας με τελειο τετραγωνο σχημα ετσι ωστε να “βρασει” το νερακι και να σχηματισει γωνια..πχ ,λεμε τωρα, ενα λεηζερ απο ενα δορυφορο..λεμε..
ΜΗΝ ΥΠΟΤΙΜΑΣ ΤΟΥΣ ΜΑΓΕΙΡΕΣ,ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΣΤΟ ΑΣΤΡΟΠΛΟΙΟ!