Τα σπιτα απο την αλλη εχουν γινει σκονη , τα αμαξια εχουν λυωσει …και καπου παρακατω ειναι ο μαλακας που τραγουδαει μονοτονα ..αυτααα γινοντουσαααανν απο παλιαααα.α….!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Το ενδιαφέρον είναι ότι ο κόσμος στην Καλιφόρνια περιγράφει τη συμπεριφορά της φωτιάς με τον ίδιο τρόπο που την περιγράφαμε κι εμείς στο Μάτι !!!! Έλεγε μια γυναίκα στις κάμερες ότι δεν ξαναείδε ποτέ της να κινείται μια φωτιά τόσο γρήγορα! Τα ίδια λέγανε και στην Ελλάδα για την περίεργη αστραπιαία κίνηση της φλόγας. Είναι φανερό λοιπόν… Κάποιοι παίζουν με υπερ-όπλα, καταστρέφουν περιοχές και σκοτώνουν ανθρώπους λες και είναι πειραματόζωα. Τι είδους υπερόπλα είναι αυτά;;;;;;
ΔΙΑΒΑΣΕ ΑΔΕΛΦΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ :
.https://www.lockheedmartin.com/en-us/products/athena.htm
https://news.lockheedmartin.com/2015-03-03-Turning-Up-the-Heat-Latest-Evolution-of-Lockheed-Martin-Laser-Weapon-System-Stops-Truck-in-Field-Test?_ga=2.240073216.2074794536.153319
Και το όνομα του όπλου-laser; ATHENA…Αθηνα! Και το όνομα του άλλου αντίστοιχου της εταιρείας ADAM. Έτσι ξεκινήσαν (ας θυμηθούμε την μυθολογία Ελλήνων και Ισραηλινών), ποιος ξέρει πού θα καταλήξουν (ας θυμηθούμε την σύγχρονη μυθολογία-ταινίες Hollywood, Terminator)
ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΑΥΤΑ Κ Η ΟΕΑ ΕΣΕΙΣ ΚΡΑΖΑΤΕ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΠΑΣΟΚΟΙ…
ΆΑΑΑΑΧ ΖΩΝΤΟΒΟΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΑΨΕΤΕ ΤΗΝ ΨΗΣΤΑΡΙΑ Κ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΦΩΤΙΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΣΠΑΡΜΑΤΣΕΤΟ…..
ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΝΤΟΥΓΑΝΙΑ ΟΚ
ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΛΑΝΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΧΟΛΙ ΤΟ ΓΟΥΝΤ
ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΨΙΛΙΑΣΜΕΝΟΙ ΤΙΠΟΤΑ Ε.?
ΦΩΤΙΑ Κ ΜΠΟΥΡΜΠΕΡΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΨΕΙ….!
ΧΑΡΑΚΙΑ Κ ΜΠΟΥΚΟΒΟ ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΟΥΦΑ Ε ΟΥΦΑ!
Κατούρα και λίγο εσύ να χαλαρώσεις, πολεμιστή του πληκτρολογίου
Οταν τα’δειχνα μετά το Μάτι, πολλοί “διορατικοί” γέλασαν…
τώρα γελάνε ακόμα???
Μερικοί γελάνε από φόβο, δες το σαν μηχανισμό άμυνας δηλαδή.
Δεν εχεις άδικο Παρασκευά, μόνο που αυτό στην πράξη
δε λέγεται άμυνα, αλλά άρνηση. Και με την άρνηση
δε μπορείς να αμυνθείς από τέτοιες επιθέσεις…
ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΞΙΟΤΙΜΗ, ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΗ κα Vicky Alifanti. To πόσο δίκιο έχετε φαίνεται και από εδώ όπου καίγονται δέντρα
Εδώ για τουλάχιστον 5 φώτο με φοίνικες
https://www.theatlantic.com/photo/2018/11/photos-woolsey-fire-leaves-devastation-malibu-california/575578