ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!! Δολοφονήθηκαν γιατροί που έσωζαν κόσμο (εμβόλια και όχι μόνο)
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Αθανάσιε, πλάκα μου κάνεις; Μπροστά στα σχόλια που γράφτηκαν
στο ίδιο το βίντεο, το δικό σου με αφήνει επιεικώς χαζή… τι να πω…
Δεν καταλαβαίνω καν για ποια συνωμοσιολογία μιλας.
Οι συνωμοσίες εξυφαίνονται εν κρυπτώ. Εδώ τα πράγματα είναι ΟΛΟΦΑΝΕΡΑ.
Το είδες το βίντεο? Πολύ αμφιβάλλω. Σε πληροφορώ λοιπόν
ότι αυτό το βίντεο παρουσιάζει ΔΕΔΟΜΕΝΑ, που τα παραθέτει
ΓΙΑΤΡΟΣ και δεν τα βγάζω από την κοιλιά μου. Στοιχεία
που είναι αποτέλεσμα επίπονων μελετών και ερευνώ από ΓΙΑΤΡΟΥΣ που
δολοφονήθηκαν για να μη μαθευτούν τα ευρήματά τους.
Εγώ απλά μετέδωσα την πληροφορία- ένα μέρος από τα ευρήματά τους
για να μπορεί ο καθε άνθρωπος που θα τα προσλάβει όλα αυτά,
να προφυλαχθεί ανάλογα κι εσύ μιλάς για συνωμοσιολογία;
Φιλική συμβουλή: Καλό θα είναι πριν τοποθετηθείς για ένα
βίντεο, να το βλέπεις πρώτα. Αν πάλι το είδες και τα λες αυτά,
οκ, εσύ μπορεί να επιλέγεις να μη βλέπεις μια πραγματικότητα
που δε σ’αρέσει, άλλοι όμως προτιμούν να βλέπουν κατάματα
κάποια πράγματα, για να μπορέσουν να τα αντιμετωπίσουν και
να τα αντιπαλέψουν.
ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΣΥΝΟΜΟΣΙΟΛΟΓΙΑ!
ΣΚΟΥΝΕ
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΙΑΝΩ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΣΚΕΨΗ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΔΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ. Π.Χ. ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΡΟΦΟΔΟΤΕΙΣ ΜΙΑ ΖΟΦΕΡΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΟΣΕΣ ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕ ΒΟΗΘΑΣ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΜΠΟΔΙΟ. ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ. ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΣΟΥ, ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΔΩΣΕΙΣ.
Δεν υπάρχει καμία συνομοσιολογία. Υπάρχει μια πραγματικότητα που εσύ αρνείσαι να δεχτείς, προφανώς λόγω της μακροχρόνιας πλύσης εγκεφάλου, που έχεις υποστεί από τα συστημικά ΜΜΕ. Ειλικρινά αυτά που γράφεις δε βγάζουν νόημα, χώρια το πολύ κακό συντακτικό του κειμένου.
Υ.Γ. Φτιάξε την ορθογραφία σου και μάθε να βάζεις τόνους.
Ρε σεις, κάποιες προφητείες δεν λένε ότι ….ΟΣΟΙ επιζήσουν από το Γ’ ΠΠ και ότι θα έρθει αμέσως μετά, θα ζουν για πολλά χρόνια;;;;; Γιατί άραγε;;;