Με πραγματικη ευχη να μην ειναι αυτη η χρονογραμη που κλειδωσε στην δικη μας ιστορια ….!
Απο αρθρο με τιτλο Η πρώτη μέρα του Απρίλη είναι η μέρα που οι τρελοί δικαιώνονται;…
Αν ειναι αγκυρα θα ειναι κακο… !
Stranger…
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Κάπου ανάμεσα Τρίτη και Τετάρτη
πρέπει να παράπεσε η αληθινή σου μέρα.
ειρωνια να μιλαει για ελευθερια καποιος που χειραγωγει συνειδησεις η τουλαχιστον διατεινεται πως το κανει, δε νομιζεις; αν ηθελες να δρασει το χαος θα ειχες δωσει την πληροφορια αυτουσια και ο καθενας θα εκανε ο,τι νομιζε, ετσι δεν ειναι; ολα περα απο αυτο δεν ειναι χειραγωγηση;
Η αναζητηση της αληθειας/γνωσης/εμπειριας ειναι προσωπικη μας υποθεση και μοναχικος δρομος … Αλλωστε, αν μας εδινε καποιος κατι ετοιμο στο πιατο τοτε το πιο πιθανο θα ηταν να το απορριπταμε ως παραμυθι … Μια αναγνωση του Σπηλαιου του Πλατωνα ειναι προς αυτη την οπτικη … Επισης διαβαζοντας τον stranger δεν ασπαζομαστε αυτα που λεει, δεν ταιριαζει αυτο σε Ελληνες αλλωστε…απλα τσεκαρουμε εναν παραποταμο στο δικο μας ποταμι .. Απλα ολα τα ποταμια καταληγουν στη θαλασσα…οχι μονο ενα
Περιμενεις απαντηση στην προσβλητικη σου πεποιθηση; Γνωριζεις και το χαος ακουων τωρα ;,…