Ποσοι φιλοι αντιμετωπιζουν το ιδιο προβλημα αυτη την στιγμη ;
Λογικα καποιοι μπορουν να μπουν στο φεις και καποιοι σαν εμενα οχι ….αλλα ας ελενξουμε να δουμε αν αυτο ειναι σε μεγαλο ποσσοστο και αν εχει την τυχη να ειναι και επιλεγμενο…αρα οσοι το βλεπετε αυτο το μηνυμα στο φεις παρακαλω δωστε και εδω ενα μηνυμα να κανουμε μια συγκρισουλα !!…. Ασε που τα λεπτα μπορει να γινουν ωρες ..μερες χαχαχα!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ο δικός μου είναι οκ. 8:40 το βράδυ
Το ίδιο βλέπω και εγώ. Δεν μπορώ να μπω στον λογαριασμό μου.
i see you
Και εμενα εδω και κανένα τέταρτο
Νίκο μόλις προσπάθησα να μπω και μου λέει ότι κάνουν εργασίες συντήρησης και ότι άλλοι φίλοι μου πιθανόν δεν θα αντιμετωπίζουν πρόβλημα,μόλις μπήκε κ ο μάγειρας και είναι όλα κανονικά.
Και Φυσικά μπήκα κατοχικά να δω τι γίνεται.. 😉
Tώρα άνοιξε και ο δικός μου
AUTI POU DEN APOSINDEONTE POTE APO TO FB DEN EXOUN PROVLIMA , AUTI POU PANE NA SINDETHOUN EXOUN THEMA….
εμενα μπαινει στην αρχη και σε δευτερολεπτα το γυριζει στην παλαβη μην μπαινοντας σε κανενα φιλο απο την αρχικη σελιδα. Σε παιχνιδια μπαινει.Επισης ψαχνοντας στην αρχικη σελιδα μετα απο λιγο ασπρο και σταματαει το κατεβασμα
ΟΚ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ 21:43
δεν μου ανοιγει εδω και μερες
Δεν ανοιγει εδω και μερικες μερες
Εγώ το έκλεισα το 2011 και ησύχασα!
Ξεκολληστε απο το ρημαδι το facebook
ειδικα εσεις ξερετε οτι ειναι ενα μεγαλης κλιμακας μαλακιδι
ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΤΟΥΣ SERVERS, OΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΚΑΠΟΙΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΑΝ ΕΙΤΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΥΝΟΜΩΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ.
Νίκο, έχω ένα πρόβλημα, ανάμεσα στα πολλά. Ζήτησα ενημέρωση των θεμάτων της σελίδας σου, αλλά στο μέιλ μου κι όχι, έτσι, σαν αστραπή. Δεν βρίσκω τρόπο να το ακυρώσω, ούτε κάποιο μέιλ επικοινωνίας γράφεις πουθενά!
Αν θες να σταματησει η ενημερωση απο ευθειας πατα πανω στο καμπανακι ξανα και πες να σταματησει ..
Ευχαριστώ! Νομίζω κάτι έκανα, θα δείξει! Καλή συνέχεια!