…και με τόσο τρολαρισμα που με χόρτασε το σύστημα προπαγάνδας με τα στημένα τρολακια του …δεν μπορώ να συγκρατηθώ στο να μην τρολαρω τώρα λιγάκι και εγώ…
,,από την αγαπημένη μου στιγμή στην ταινία όπου ο Τρελός συνωμοσιολογος Μπλογκερ …φωνάζει ..θυμηθείτε το ακούσατε πρώτα από τον …μπουουμμμ!!!….
Μπαίνουμε σε λιγάκι στο 2018 ..Καλή χρονια σε όλους μας!Ας ξεκινησουμε να μετραμε αναποδα ..Τικ Τακ Τικ Τακ…
Stranger…
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
το 2018 θα γινει 1974 το ακουσατε πρωτα απο τον …..εμενα
Ρε ψώνια αφήστε τους εγωισμούς σου στην άκρη! Θα γινει της π@@@@@ς κι εσείς τη φήμη σας σκέφτεστε;;;;
Stranger έπεσα σήμερα πάνω σε μια εικόνα. Στις ΗΠΑ λόγω του κρύου ξεβράζονται στις ακτές παγωμένοι καρχαρίες. Αμέσως έφτιαξα στο μυαλό μου το παρακάτω κολλάζ. Κάντε τους συνδυασμούς σας.. Κι ας ευχηθούμε να μη συμβεί τίποτα…
Πέτυχες ΔΙΑΝΑ!!!!!
Μπραβο αδερφε.
Νικόλα έρχονται τα γεγονότα ας προετοιμαστούμε σίγα-σιγά.
ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ 2018 ΤΗΝ ΕΙΔΑ…ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΡΩΜΙΑΡΗΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ. ΝΑ ΣΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΞΑΝΑ ΜΙΑ ΚΙΒΩΤΟ ΜΕ ΕΝΑΝ ΝΩΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΓΟΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ…ΤΕΛΟΣ.
ΑΜΑ ΣΩΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΘΕΟΣ ΕΝΑΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΝΩΕ ΤΟΥ, ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!
Mετρα ομως ποσα χρονια μας πηρε? Αρα σωστο θα ήταν και τωρα…
Επειδη σε αλλες εποχες ουτε 100 χρονια δεν μπορουσαν να σταθουν ορθιοι τα ανθρωποειδη.