Ακού στο βίντεο μία αληθινή ιστορία για το τι κάνει η τράπεζα χωρίς να το γνωρίζεις, για το πόσο ισχύ έχει χωρίς να το γνωρίζεις… Για να κατανοήσεις οτι το 1984 δεν είναι πια ένα βιβλίο που μιλάει για το μέλλον… Η απόλυτη χούντα είναι εδώ σήμερα!
Stranger…
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΙΑ ΔΑΚΡΥΑ;;;;;;;
Πριν 10 μέρες με πέρνει τηλεφωνο η αδελφη μου, και μου ζητάει να πάω στην τράπεζα και να της καταθέσω 10 ευρο σε μία προ/νη πιστωτικη. Δεν τα κατάφερα, και ας είχα και 3 γνωστούς στη τράπεζα. Αιτία ? , ότι με το να μην είναι η ίδια θα θεωρηθεί ξέπλυμα μαύρου χρήματος από εμένα !!! Ελεος τους λεω. Για 10 ευρο ? … και με ένα υφάκη μου απαντάνε … ναί κύριε.
ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΕ ΥΦΑΚΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΣΕ ΕΙΓΑΓΩΓΙΚΑ!
ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΒΙΑΣΕΙ ΑΓΡΙΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΣΑΡΚΩΜΕΝΟΙ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ!
Τώρα το πήρατε χαμπάρι ότι οι τράπεζες κάνουν κουμάντο…………….
οταν θα σε κανουν να προσκυνησεις για να φας ψωμακι και σενα και μενα, εκει να δω τι αντερα εχει ο καθενας…εγω προβλεπω ενα μινι εμφυλιο…
μεταξυ τραπεζοκομμουνιστων και ελληνικου λαου..
γιατι εκει το πανε..αυτοι μας υποδουλοσαν στις τραπεζες..αφηνουν να εννοηθει οτι τον πρωτο λογο εχουν οι τραπεζες..το μεγαλο τεστ το περασαμε
με αριστα και λεγεται kapital controls..καλα πειραματοζωα ειμαστε και μας συμπεριφερονται αναλογος…φατε ψωμακι οσο ειναι καιρος..
Πάρε κρυπτονόμισμα να δεις την υγειά σου. Θα δυσκολευτείς λίγο στην αρχή (αλλά μάλλον έχεις ήδη λογαριασμό) για να ανοίξεις λογαριασμό και μετά με 1 κλικ θα τα στέλνεις όπου θέλεις.
Συμφωνώ απόλυτα Νίκο με τα λεγομενά σου αλλά όλοι είμαστε κότες και δεν αντιδράμε σε ότι και να μας πούν να κάνουμε υπακούμε σαν πρόβατα καλά να πάθουμε και τα χειρότερα έπονται μην το ξεχνάμε.