Νοσοκόμα της γιούτα συνελήφθη αφού αρνήθηκε να επιτρέψει στην αστυνομία να πάρει αίμα από αναίσθητο ασθενή.
ΚΑΤΟΧΙΚΑ ΝΕΑ
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Λίγες ακόμα συνωμοσίες … για να τρελαθούμε ολότελα ….
Οτι πιο σκατα μπορουσα να δω Παρασκευη βραδυ!
Ενας μουλος να κανει χρηση εξουσιας,οχι σε κλεφτη,οχι σε δολοφονο,οχι σε ταραξια,αλλα σε μια ΓΥΝΑΙΚΑ που η δουλεια της ειναι θεραπευτικη και οχι βιαια,που μονο βοηθεια δινει και που μακαρι του ΚΑΡΙΟΛΗ να του κατσει να του προσφερει νοσηλεια η ιδια καποια στιγμη μπας και καταλαβει,αλλα καταλαβαινουν τα ρομποτ? οτι τα προγραμματισουν κανουν.
Θλυψη μονο…!
Ωραιο συστημα εχει επιλεξει η ανθρωποτητα,καπου διαβαζα οτι θα ερθει η ωρα που τα ρομποτ θα ξεσηκωθουν εναντια στον ανθρωπο και λεω εγω τωρα,μηπως να ξανασκεφτουμαι πια ρομποτ πρεπει να πραξουν? τα μηχανικα η οχι? με πια υπαρχει ελπιδα για τις νεες ψυχουλες που ασυνείδητα τα μη μηχανικα “ανθρωπινα” τηλεκατευθηνομενα φερνουν στη ζωη?
Οτι κακο μας μελη να ζησουμε η πλειοψηφία το αξιζει και ας γινομε κακος.
Κριμα!
Παντου Ρομποτ εχει,και εδω.Εχεις πεσει σε γυναικα που εχει εξουσια; Τα ρομποτ μπορει και να σου φερθουν πιο ελαστικα!
Γιατι εχω την εντυπωση εδω και δυο μερες οτι μερικα αρθρα ειναι παλια.ακομα και ετσι ομως μας δειχνουν που εχουμε φτασει.