Καλημερα Ελλάδα …Μουσικούλα;
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
http://www.el.gr/top-news/117-top-news/67788-peirazeii-poy-dikaiwthhka-pali-prin-apo-ligo-tramp-petaxe-sta-skoypidia-thn-atzenta-2030-video
χααααχαααααχχχχχχ πνίγηκα στο γέλιο!!! Τώρα θα ζηλεύει ο κουινέλης μ΄αυτό το ανακάτεμα… αυτός με τα γιαούρτια ντεε…
Καλημέρα αδέλφια
Το τριήμερο αυτο της αργίας του Αγίου Πνεύματος … είναι αρκετά στοχευμένο για οικονομικές κι όχι μόνο εξελίξεις …..
Μακάρι να μην γίνει τίποτα !!!
Καλή δύναμη
ΕΙΘΕ ΠΡΑΚΤΩΡ.. ΕΙΘΕ…
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΛΕΟΝ ΤΙ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ… ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΝΑΚΑΤΩΘΗΚΑ…. ΚΑΙ ΤΟ ORIGINAL ΤΗΣ “ΜΑΝΤΙΣΣΑΣ” ΕΞ ΑΛΒΑΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΕΚΤΥΠΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ WONDERBRA ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΞΕΧΕΙΛΙΣΜΕΝΟΥΣ 50ΑΡΗΔΕΣ… ΕΝΤΑΞΕΙ… ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΑΝ…. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ . ΙΩ
Βάλτε να ηχησουν οι παιανες
μου θυμιζει μπολυγουντ…
δεν μου αρεσει και η μουσικη δεν ειναι τοσο ωραια …
σαν να βλεπω μπολιγουντ βιντεοκλιπ σε ταινια τους …
καλη προσπαθεια αλλα ….κατευθ(υ)νομενη
To χερι πανω το αλλο κατω ειναι σημα του αντιδικου
Ωραία γκομενακια
χαχαχα πέθανα στο γέλιο!!