“New Global Human Order”, Agenda 21….. Κοιμήσουου αααγορακιιι μουουου !
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Ν ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΓΙΑ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ:
ΓΙ’ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ
ΚΑΙ ΓΙ΄ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.
ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΩ ΠΛΕΥΡΟ
Βασικα οπως ολα τα ζομπι κανω μονο σεξ και δεν με νοιαζει τπτ αλλο!!!
Και που να δείτε τι θα ξημερώσει για τους ιδιοκτήτες ακίνητων με βάση τις ενεργειακές κλάσεις των κτιρίων που είναι σε ήδη σε ισχύ…… θα τις συνδέσουν δήθεν τάχα μου με το περιβάλλον οπότε όποιος έχει παλαιοτέρα ακίνητα , άρα ενεργοβορα , θα του επιβληθεί φόρος εξόντωσης μέχρι να του το αρπάξουν……. Καθως τα περισσότερα παλιά ακίνητα είναι ξεχρεωμένα η κληρονομημένα ένας γρήγορος και νομιμοφανής τρόπος να τα αρπάξουν είναι αυτός….. εναλλακτικά θα υπαγορεύουν κοστοβορα ανακαίνιση στον ιδιοκτήτη πάντα με δάνειο μέσω τραπέζης , που και αυτό θα φέρει σε σύντομο χρόνο την κατάσχεση του ακινήτου λόγο αδυναμίας πληρωμής του δανείου…….. όταν οι σιωνιστές ξεκινούσαν το παραμύθι του περιβάλλοντος έβλεπαν πολύ μακριά όπως πάντα…… ΟΛΑ βρίσκονται μέσα στην ΑΤΖΕΝΤΑ 21….. όποιος δεν έχει ενημερωθεί γι’ αυτήν είναι ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟΣ……
ναι και τωρα που ενημερωθήκαμε τι κανουμε??
Ξέρουμε τι σχεδιάζουν οπότε κινούμαστε αντίθετα….. Δεν συμμετέχουμε σε πιθανές εκλογές , δηλαδή σταματάμε να συμμετέχουμε στο σύστημα Ροτσιλντ και τους διαφόρους κουδουνάτους υποψήφιους σωτήρες ώστε να χάσουν τον έλεγχο…. μερικές φορές μέσα από το χάος αναδεικνύονται πραγματικοί πατριώτες ηγέτες ….. ειδικά αν ξέρουν ότι οι πολίτες ‘’έβαλαν μυαλό’’ και ενημερώθηκαν..…… Αποφεύγουμε να πληρώνουμε στο δημόσιο όσο μπορούμε ……. ακόμη και η καθυστέρηση πληρωμών τους κάνει ζημιά…. Δεν πάμε χρήματα στην τράπεζα και αν έχουμε ήδη προσπαθούμε με κάθε τρόπο να τα σηκώσουμε. Δεν ζητάμε αποδείξεις ΠΟΤΕ και αν μας δώσουν από φόβο τις αφήνουμε διακριτικά στο ταμείο.. αυτοι ξέρουν τι θα τις κάνουν.. ……. Δεν χρησιμοποιούμε πιστωτική κάρτα ……. Απόχη από την έκδυση ηλεκτρονικής ταυτότητας και κάρτας του πολίτη….. Δεν ταΐζουμε απρόσκλητους μουσαφίρηδες και φυσικά δεν αποδεχόμαστε την παραμυθα του ρατσισμού ….. Συμμετέχουμε όσο μπορούμε σε κινήσεις ακύρωσης πλειστηριασμών συμπολιτών μας…. Δεν αποδεχόμαστε νεοεποχιτηκες αντιλήψεις περί των φύλων, θρησκείας, παιδείας και μόλυνσης του περιβάλλοντος….. Δεν απαντάμε ποτέ σε ερωτήσεις δημοσκόπων…. Ενημερωνόμαστε και ενημερώνουμε συνεχώς κάθε γνωστό – συγγενή – φίλο και προσπαθούμε να κάνουμε ‘’μόδα’’ την ενημέρωση και ντροπή την άγνοια… Μαζεύουμε και συντηρούμε τρόφιμα αλλά και ήδη αυτοάμυνας….. όσο πιο έτοιμοι είμαστε και όσο περισσότεροι τοσο μεγαλύτερη επιτυχία θα έχει η άμυνα και η αντεπίθεση στην πτώχευση και τον ξεσηκωμό του ρέμπελου που μας ετοιμάζουν. Και το σημαντικότερο…. κάνουμε το σταυρό μας….
Συμφωνω σε ολα εκτος απο το τελευταιο..
ΣΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΗΛΑΔΗ……
Μακαρι ολοι να κανανε ολα τα αλλα και να αφηναν τους σταυρους για αργοτερα…Τωρα ολοι κανουνε μονο σταυρους και περιμενουν..ΤΙ?????????
εχεις κι εσυ τα δικια σου ετσι οπως το θετεις….
Για πες μας ρε φίλε τι προτείνεις να κάνουμε ; Ωραία μας τα λες για δώσε μας μια λύση;
Διάβασε την απάντηση που έδωσα στον ΑΝDION παραπάνω