Σκιάχτηκε το είναι μου ρε….τρέμουν τα γονατακια μου!!
Τι ύφος δολοφονικό…πωπωπω…και ο τρόπος .ο βηματισμός δεξιά αριστερά…μιλάμε αυτά τα καλαμπαλικια για να σε κάνουν να περπατάς έτσι πρέπει να είναι από 16 κιλά το καθένα!!!!…χωρίς τον @ρχιδοσακο!!!
Ρώτησα έψαξα ποιος ειναι αυτός ρε ο δολοφόνος είπα;
Μου λένε …Είναι ο Κουλις του Μητσοτακη!!
Ρε έχουμε τέτοιο αιμοβόρικο θεριό μέσα στην βουλή;
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΒΑΡΙΑ ΚΑΙ ΑΣΗΚΩΤΑ ΛΕΜΕ
Εχουμε και στη γειτονια μου ενα τετοιον,
με τετοιο υφακι, και τον λεμε το “κωλοπαιδο”
TΙ ΓΕΛΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΡΕ…?
ΜΠΛΕΞΑΜΕ ΑΣΧΗΜΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ
Οπως τα ελεγα,μπρος γκρεμος και πισω ρεμα…..απο δω ο κουλης με δυο κιλα?χαχα.και απο την αλλη οι συριζαιοι?αυτοι σιγουρα δεν εχουν..συμπερασμα:ειτε απο δω ειτε απο κει εμεις τον ηπιαμε!!!!!
Πραγματικά μιλάμε για πολύ γέλιο… !!!!!
Και τα Μίκυ Μάους ακόμη είναι λιγότερο διασκεδαστικά για παιδιά !!!!
Τέτοια σούργελα που φτάνουν στην απόλυτη γελοιότητα ούτε που το φανταζόταν ο γέρος του Μοριά ότι θα κυβερνήσουν την Ελλάδα του μέλλοντος… !!!!!!!!
Ότι και να μας κάνουν δίκιο έχουν…. Εμείς το επιτρέπουμε ….. εμείς το ανεχόμαστε….. καλή όρεξη !!!!
Πάντως , για να είμαστε και πιο δίκαιοι , να δείτε το ύφος του συγκεκριμένου γερμανικού κοτόπουλου πως θα είναι όταν πέσει στα χέρια των πολιτών λίαν συντόμως ….. εκεί θα έχει το φυσικό του …..
Εχεις δικιο μαν σε ολα εκτος απο ενα.ο γερος του μορια δεν φανταζοταν γιατι ηξερε! Ειχε εμπειρια ο ιδιος και πολυ προσωπικη!!( καταλαβες σιγουρα τι εννοω)
ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΣΠΑΣΟΥΑΡ ΦΟΡΑΕΙ!
Μια τηγανια! αρχιδια εχει ο αρχιδουμπας…πιο φολα περυτιλιγμενη σε λαδοκολλα δε γινεται.
Πειραγμενος ειναι και αυτος και μαλιστα πριν γινει πρωθυπουργος . Δειτε τις γκριματσες που κανει σας θυμιζει κατι ? Τον Τσιπρα μολις γυρισε απο τις Βρυξελλες ? Βλεπεις τον Τσιπρα τον πειραξαν εκ τον υστερων τους ειχε ξεφυγει .
Δείτε δείτε ύφος που έχει!!!!
και αυτος Τραπεζικος δεν ειναι ?
Τι, περιμενες κατι καλυτερο ?
Τα δικα τους τα παιδια !
Δλαδη…
Τωρα αυτος ερχεται να μας σωσει απο τους Συριζανελ,
που μας σωσανε απο τους Σαμαροβενιζελους,
που μας σωσανε απο τον ΓΑΠ ?
Λείπει η ηχητική επένδυση