Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
ΠΑΤΡΙΏΤΕΣ αφήστε τσι κουζουλάδες και ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΌΠΟΥ ΠΟΝΟΥΝ…. ΕΦΟΡΙΕΣ, ΔΗΜΑΡΧΕΙΑ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ, ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ, ΤΡΑΠΕΖΕΣ (το σημαντικότερο γιατί είναι ουσιαστικά το δημόσιο ταμείο) και οτιδήποτε έχει σχέση με το χρήμα και δημόσιο.
Έτσι τους ΤΕΛΕΙΏΝΟΥΜΕ ΟΙ ΑΠΛΟΊ ΠΟΛΙΤΕΣ.
Όπως υποσχέθηκα είμαι μαζί σας, σας δίνω μια σκέψη…Αν το κάνετε αυτό που σας λεω θα δείτε 9.000.000 κόσμο μαζί σας! Καλόν αγώνα και στο τριήμερο στην Αθήνα. Θα είμαι μαζί στο Σύνταγμα και τις 3 μέρες. Ακολουθήστε το παράδειγμα των συναδέλφων σας απο την Κρήτη. Στηθείτε απο το βράδυ έξω απο τις υπηρεσίες και μην αφήσετε κανέναν να μπει…
Εκεία να δείτε πόνο ούλοι μαζί παντού σε όλες τις υπηρεσίες 5 ημέρες φτάνουν.
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Συμφωνω και,επαυξάνω.
Κανένας δεν πρεπει να κανει φορολογική δήλωση, μέχρι να μας δώσουν τον αληθινό λογαριασμό. Δηλαδη, μέχρι,να κανουν λογιστικό έλεγχο του χρέους, να δούμε τι χρωστάμε, σε ποιους και γιατι;;;;
Και κυρίως να τιμωρηθούν οι υπαίτιοι. Να κρεμαστούν για παραδειγματισμό και να μεινουν τα κουφάρια τους κρεμασμένα.
ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΝ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ…..
ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΣ; ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΡΕΣ ΟΙ ΕΦΟΡΙΕΣ; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
https://www.youtube.com/watch?v=ljI0kmq2Kbk