Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ο Κρητικός εφευρέτης Χρήστος Μιχελάκης, αντιστεκόμενος στην κρίση, θέλησε να υλοποιήσει και να προωθήσει μια πατενταρισμένη με Δίπλωμα Ευρεσιτεχνίας ιδέα του με σκοπό να τη βγάλει σε μαζική παραγωγή.
Πρόκειται για το AquaSafeBag, ένα 100% αδιάβροχο τσαντάκι μέσης που μετατρέπεται αυτόματα σε σωσίβιο και είναι απαραίτητο σε:
Λουόμενους σε παραλίες- πλαζ-πισίνες
Διάφορα είδη σκαφών (αναψυχής, ιστιοπλοϊκά, αλιευτικά, φουσκωτά)
Ναυαγοσώστες και όσους ασχολούνται με τα θαλάσσια sports
Ψαράδες
Με το AquaSafeBag ο καθένας μπορεί να έχει με ασφάλεια τα προσωπικά του αντικείμενα (κινητό. τηλέφωνο, κλειδιά, χρήματα) προστατευμένα από το νερό, και ταυτόχρονα να απολαμβάνει την απόλυτη προσωπική του ασφάλεια μέσα στο νερό αφού με το τράβηγμα ενός κορδονιού το AquaSafeBag μετατρέπεται σε σωσίβιο.
Όπως μας εξηγεί ο εφευρέτης Χρήστος Μιχελάκης έμπνευσή του για το AquaSafeBag υπήρξαν οι πανέμορφες κρητικές παραλίες, οι ανάγκες των λουόμενων να ασφαλίσουν τα πράγματά τους και η ανάγκη τους να νιώθουν ασφάλεια κατά τη διάρκεια που κολυμπούν.
Αυτές τις μέρες η προώθηση του AquaSafeBag γίνεται μέσα από το site IndieGogo που παρέχει τη δυνατότητα σε εφευρέτες να υλοποιήσουν και να παράξουν μαζικά το προϊόν τους μέσω μιας πλατφόρμας υποστήριξης της εφεύρεσης.
Αν θέλετε να μάθετε περισσότερα για το AquaSafeBag και να στηρίξετε την παραγωγή του δείτε περισσότερα στον σύνδεσμο που ακολουθεί:
ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΟ ΦΡΕΣΚΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ…
– ΩΡΑΙΟ ΜΑΥΡΙΣΜΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ…
– ΟΧΙ ΡΕ ΑΤΜ ΣΥΓΓΡΟΥ…ΧΑ ΧΑ
ΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΖΑΝΗ
Επικαιρο Γιαννη.Φρεσκο πραμα λεμεεεεεε.Σπαρταραειιιιιιιιιιι λεμεεεεεε?