Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Παγκόσμιοι εντολοδότες. (Αθανάσιος Στριγάς)
Μαθε χριστιανε μου να διαβαζεις πρωτα και μετα πιασε βιβλια συνομωσιολογιας. Ξεκινα πρωτα απο το ΛΟΛΑ ΝΑ ΕΝΑ ΜΗΛΟ.
Ρε Μηνά κάνε το εσύ ξερόλα!…
Διαγγελέας
Τι μου θυμίσες τώρα! Είχα ένα φίλο Μηνά , πηγαίναμε μαζί παλιά στα ψαροκάικα. Μετά παντρεύτηκε βέβαια, έκανε και ένα κάρο παιδιά, δε βλεπόμαστε συχνά πια.Μια στα τόσα όμως πάμε σε κανα καπηλιό..
Καθε πρωι που κιναγααα να παω στη δουλειαα φευγανε σαν πουλια τα ψαροκαικαααα, καθε πρωι σκαρωναμε μαζι με το Μηνααα ……….